Wyobraź sobie, że możesz cieszyć się trwałym makijażem przez całą dobę. Prawda, że to brzmi świetnie. Gdyby podkład tyle wytrzymywał to nie musiałabyś w ciągu dnia poprawiać make-upu, ani nosić ze sobą tony kosmetyków. Ale czy jest w ogóle możliwe tak długie działanie? Marka Rimmel zapewnia, że tak.

Podkład „Lasting Finish 25H” ma pozostać na twarzy w niezmienionym stanie nawet całą dobę. Do tego posiada mineralną formułę, która nawilża skórę w ciągu dnia. Kosmetyk jest dostępny w każdej drogerii. Niestety ma bardzo małą gamę kolorystyczną. Możesz wybierać tylko z czterech dostępnych odcieni: ivory, soft beige, true beige, sand. Dla wielu kobiet może się okazać, że wśród kolorów nie ma idealnego dla nich.

Podkład jest zamknięty w plastikowej tubce o pojemności 30 ml. Jest ona wygodna zarówno w wydobywaniu kosmetyku, jak i w opróżnianiu. Konsystencja produktu jest kremowa, ale dosyć leista. Trzeba uważać, aby fluid nie spłynął z ręki.

Samo nakładanie na cerę nie jest specjalnie trudne, chociaż lepiej zrezygnować z aplikacji palcami. Dużo lepiej się sprawdzi pędzel. Podkład pokrywa wszystkie zakamarki skóry i nie zostawia przy tym smug. Dużym plusem jest brak dodatkowego wysuszania buzi, co często zdarza się kosmetykom silnie matującym.

Fluid rzeczywiście długo utrzymuje się na twarzy, ale nie jest to na pewno cały dzień i noc. Na jego trwałość możesz liczyć przez około 7-8 godzin. To i tak przyzwoity wynik. Do tego kosmetyk dobrze kryje drobne niedoskonałości, ale z większymi problemami sobie raczej nie poradzi.

Jeśli szukasz trwałego podkładu, który w ciągu dnia pozostanie na twojej twarzy, to właśnie go znalazłaś. „Lasting Finish 25H” jest jednym z lepszych fluidów marki Rimmel. Teraz czas iść do drogerii i go zakupić. Tak wydanych pieniędzy na pewno nie pożałujesz.