Jeszcze nigdy malowanie brwi nie było takie łatwe. Dzięki „Aqua Brow”, czyli cieniom marki Make Up For Ever możesz cieszyć się idealnym kolorem i kształtem łuku przez cały dzień. Jak to możliwe?

Opisywany kosmetyk ma formułę wodoodporną, która pozwala na bardzo trwałe wykończenie, które może się utrzymać na twarzy nawet cały dzień. Jednak najbardziej innowacyjny jest skład, który zawiera naturalne woski i syntetyczne pigmenty. A to wszystko zostało zamknięte w wygodnej tubce o pojemności 7 ml. Do wyboru jest 7 różnych odcieni, dostosowanych do różnych typów urody.

Aplikacja kosmetyku jest dosyć prosta. Musisz wycisnąć cień na rękę. Nie jest to trudne, ponieważ produkt ma konsystencję przypominającą trochę podkład, trochę żel. Następnie trzeba użyć specjalnego pędzla do brwi, który ma ostro ścięte włosie. Nabierasz na niego kosmetyk i rozcierasz na łuku. Wystarczy jedna warstwa, aby dokładnie pokryć włoski. Teraz musisz chwilę poczekać, aby cień się wchłonął. Jeśli potrzebujesz jakiś poprawek, to zrób je możliwie szybko, bo żel szybko zastyga.

Dzięki takiej aplikacji uzyskasz idealny kształt łuku i poprawisz kolor brwi. Do tego w ciągu dnia nic ci się nie rozmaże, nawet jeśli dotkniesz tego miejsca palcem. Obecnie dostępna jest na rynku także wersja cieni z zestawem potrzebnych akcesoriów. Znajdziesz w nim: tubkę z żelem do brwi, kosmetyczkę, pędzelek do nakładania produktu i szczoteczkę do rozczesania włosków nad okiem.

Kosmetyk marki Make Up For Ever pomoże ci w ujarzmieniu brwi. Dzięki niemu będziesz miała naturalny, a przy tym intensywny kolor włosków. Wszystkie koleżanki będą ci zazdrościły tak idealnego łuku brwiowego.

1 Komentarz “Rewelacyjny cień do brwi”

  1. DagNY84

    Mam i kocham. Najlepsza farbka do brwi, jaką stworzono!