Czy lubisz luksusowe kosmetyki? Zapewne tak, bo która z nas nie lubi? Charakteryzują się one nie tylko wysoką ceną, ale także najlepszymi składnikami, starannym wykonaniem i modnym opakowaniem. Jeśli chcesz poznać szminkę, która spełnia te wszystkie cechy to musisz wypróbować „L’Absolu Rouge” od Lancome.

Pomadka jest dostępna w większości perfumerii oraz w sklepach internetowych. Zyskała taką popularność, że doczekała się kilku wersji. Jedna z nich ma lekką formułę i nadaje naturalny kolor wargom, druga pełni funkcje ochronne i jest transparentna, a trzecia ma najbardziej intensywne barwy. Łącznie możesz wybierać z około 30 odmian kolorystycznych.

Szminka ma czarne opakowanie, a na wierzchołku znajduje się wytłoczona złota róża. Pudełeczko nie na śliskiej powłoki, dzięki czemu łatwo utrzymasz je w dłoni. Pomadka na tradycyjną formę sztyftu. Jak zapewnia producent, jego kosmetyk ma funkcję optycznego powiększania ust dzięki cząsteczce Pro-Xylane. Czy tak jest w rzeczywistości?

Już po nałożeniu odczuwamy zmianę na skórze. Lekka formuła pomadki delikatnie nawilża wargi i pozostawia je idealnie gładkie. I rzeczywiście wizualnie wydają się większe. Nie jest to duża zmiana, ale jest dosyć zauważalna. Jeśli masz problem ze spierzchniętymi ustami, to najlepiej użyć jako bazy, wersji transparentnej. Ma ona silniejsze działanie nawilżające i regenerujące (można ją zostawić na noc na wargach). Już pierwsze pociągnięcie kosmetyku pozostawia dokładne pokrycie uśmiechu. Po nałożeniu produktu możesz cieszyć się jego widokiem przez około 5-6 godzin. Jeśli szminka zacznie blaknąć, to będzie to robić równomiernie, także na ustach nie zostaną żadne plamy.

Pomadka Lancome nie wszystkim przypadnie do gustu przez swoją cenę (ponad 100 zł), ale jeśli jesteś w stanie tyle przeznaczyć na szminkę, to powinnaś się zdecydować na ten kosmetyk. To luksus, na który zasługujesz ty i twoje usta.