Korektor – kosmetyk uzupełniający makijaż. Używamy go, kiedy chcemy zatuszować cienie pod oczami, przebarwienia potrądzikowe lub posłoneczne oraz rozjaśnić pewne partie twarzy. W tych zadaniach sprawdzi się korektor marki Astor Skin Match Twist Concealer Pen.

Marka Astor stworzyła korektor, dzięki któremu bardzo łatwo zrobimy makijaż. Po pierwsze, kosmetyku można używać zamiast podkładu. Zwolenniczki naturalnego wyglądu będą zachwycone takim rozwiązaniem. Korektor stapia się z kolorytem skóry, daje lekkie wykończenie, nie tworzy efektu maski. Ma delikatną, nieco wodnistą konsystencję – dzięki takiej formule szybko, dokładnie i równomiernie rozprowadza się na cerze. Aplikacja jest banalna: korektor naniesiony na skórę wystarczy wklepać opuszkami palców lub rozetrzeć pędzlem. Dzięki specjalnym pigmentom zawartym w składzie korektora Skin Match Twist Concealer Pen marki Astor skóra nabiera promienistego, zdrowego i świeżego wyglądu. Kosmetyk pozwala na ukrycie ceni i opuchnięć pod oczami (należy jednak pamiętać , że używanie bardzo jasnych kolorów powiększa worki i zmarszczki pod oczami), drobnych zmarszczek i przebarwień. Korektorem Skin Match Twist Concealer Pen można modelować naszą twarz. Wystarczy dobrać dwa skrajne odcienie i nałożyć je we właściwych miejscach twarzy: ciemniejszy kolor nakłada się na częściach twarzy przeznaczanych do ukrycia, kolor jaśniejszy – na częściach twarzy przeznaczonych do podkreślenia.

Po drugie, korektor Skin Match Twist Concealer Pen od Astor został zaprojektowany tak, by szybko i prosto można było wykonać makijaż. Produkt ma postać pisaka, co oznacza, że jest łatwy w obsłudze i dobrze układa się w dłoni. Końcówka korektora ukryta jest pod przezroczystą skuwką. Twarz maluje się tak samo, jak rysuje się mazakami lub kredkami po kartce papieru. Chcąc wysunąć końcówkę, należy przekręcić dolną część opakowania. Korektor Skin Match Twist Concealer Pen szybko zasycha, dlatego po każdej aplikacji należy dokładnie wycierać końcówkę i zbierający się tam kosmetyk. Produkt marki Astor można kupić w trzech odcieniach: Ivory, Sand i Honey – każdy z nich pasuje do innego rodzaju karnacji.