Cellulinov marki Sisley to kosmetyk przeznaczony do intensywnej kuracji antycellulitowej. Produkt może być stosowany podczas masażu ze względu na kremową konsystencję i szybkość wchłaniania się. Ale czy rzeczywiście Cellulinov od Sisley pomoże zwalczyć cellulit? Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy wiedzieć, czym jest i skąd się bierze cellulit.

Cellulit, inaczej skórka pomarańczowa, to niewłaściwe usytuowanie tkanki tłuszczowej i związane z tym zmiany w wyglądzie skóry. Najczęściej występuje w okresie dojrzewania w obrębie ud, bioder, kolan, pośladków, ramion. Widoczne są wtedy zgrubienia i guzy, czasami bolesne. Cellulit występuje głównie u młodych dziewczyn i kobiet. Amerykańscy dermatolodzy twierdzą, że obecnie nie ma takiego produktu lub zabiegu, który mógłby w 100% likwidować skórę pomarańczową.

Czy Cellulinov marki Sisley może usunąć cellulit? Nie, ale może nawilżyć i nieco wygładzić ciało. Poza tym masaż, który zastosujemy podczas aplikacji kosmetyku, pomoże osiągnąć nam efekt zdrowszej i gładszej skóry. Takie same rezultaty przyniosą zabiegi kosmetyczne (masaż bańkami chińskimi, ultradźwięki, zabiegi z ciepłem, body wrapping). Cellulinov od Sisley na pewno nawilży, wygładzi i zmiękczy naskórek.

Jak wygląda aplikacja Cellulinov marki Sisley? Kosmetyk stosuje się rano i wieczorem. Należy wmasować go w miejsca, w których występuje cellulit. Cellulinov używa się jako kurację specjalną kilka razy w roku.

Cellulinov marki Sisley zawiera wiele roślinnych składników. Są to wyciągi i ekstrakty z lotosu indyjskiego i liści miłorzębu japońskiego oraz czerwone algi, kofeina, masło Shea, oleje słonecznikowy i rzepakowy.