Dior znany jest z pięknych zapachów i dobrych kosmetyków. Dlatego postanowił włożyć nuty aromatyczne w produkty pielęgnujące. Co z tego wyszło? Powstała kolekcja Miss Dior: mleczko do ciała, żel pod prysznic i dezodorant.

Kosmetyki Miss Dior zostały uperfumowane tymi samymi nutami atmosferycznymi, co woda toaletowa Miss Dior. A są to owocowo – kwiatowe połączenia: szypr, owoc i kwiat pomarańczy, paczula. Początkową nutą jest gorzka pomarańcza. Następnym wyczuwalnym zapachem są kwiatowe nuty. Na końcu wyczujemy paczulę.

Te same zapachy odkryjemy w zestawie kosmetyków pielęgnacyjnych Miss Dior. Marka oferuje nam żel pod prysznic, mleczko do ciała i dezodorant. Wszystkie produkty zamknięte są w eleganckich, białych buteleczkach. Pojemność opakowań żelu pod prysznic i mleczka do ciała wynosi 200 ml, a dezodorantu – 100 ml.

Jakie właściwości posiadają poszczególne kosmetyki z zestawu Miss Dior? Mleczko do ciała ma delikatną, kremową konsystencję. Zawiera proteiny jedwabiu i ekstrakt z nasturcji. Dzięki tym składnikom skóra zostaje nawilżona, wygładzona, zregenerowana i odżywiona. Dodatkowo mleczko do ciała Miss Dior nabłyszcza i rozświetla skórę ciała.

Żel pod prysznic Miss Dior dokładnie oczyszcza skórę, usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zapewnia ochronę przed wysuszeniem, nawilża. W połączeniu z wodą delikatnie musuje się, dzięki czemu łatwo jest rozprowadzić go na ciele. Tuż po prysznicu skóra jest wygładzona, zregenerowana i miękka.

Dezodorant jest ostatnim kosmetykiem z serii Miss Dior. Ma przyjemny zapach, chroni skórę przed potem i nie zostawia śladów na ubraniach.

Wszystkie kosmetyki z zestawu Miss Dior zawierają substancje zapachowe. Mogą one wywoływać podrażnienia u osób, które posiadają skórę wrażliwą lub alergiczną.

1 Komentarz “Zestaw Miss Dior: mleczko do ciała, żel pod prysznic i dezodorant”

  1. CherryLady

    O matko kocham Diora!!! <3 już wiem co zażyczę sobie na urodziny od narzeczonego 😀