Lubisz, gdy twój makijaż jest trwały nawet w ekstremalnych sytuacjach? To nie takie trudne, bo prawie każdy kosmetyk ma swój wodoodporny odpowiednik. Ale niestety mało jest takich cieni do powiek. A przecież lubimy wyjść na plażę z kolorowo pomalowanym okiem. Dlaczego, więc producenci nie myślą o naszych potrzebach?

Marka Bourjois nie zapomina o swoich klientkach i ciągle nas zaskakuje. Teraz postanowiła udostępnić cienie wodoodporne w kremie. Rzadko zdarza się znaleźć taką formę kosmetyków do oczu, które w dodatku nie znikają pod wpływem wilgoci. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Kosmetyk jest zamknięty w tubce o pojemności 4 ml. Do wyboru mamy niestety niewiele kolorów. Są to głównie róże, beże, fiolety i zielenie. Ich konsystencja jest kremowa, dzięki czemu dokładnie pokrywa całą powierzchnię powieki. Ale sama aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych, bo produkt możemy nakładać tylko palcami. Niestety pędzel w tym przypadku się nie sprawdzi.

Cienie łatwo się rozsmarowują nad okiem, pokrywając wszystkie załamania, ale jednocześnie nie wchodząc w nie. Dzięki temu na powiece nie zauważymy żadnych kresek czy smug. Kolory są mocno połyskujące, więc do pracy raczej nie będą się nadawały, ale na imprezę będą w sam raz. Dzięki wodoodpornej formule są bardzo trwałe. Pozostaną na skórze nawet 8 godzin.

Cena cieni do powiek „Survoltee Cream Eyeshadow” jest w miarę przystępna, bo wynosi około 30 zł. Ale zdecydowanym minusem jest ich dostępność. Najłatwiej je znaleźć w sklepach internetowych.
Jeśli lubisz przyciągać uwagę swoim spojrzeniem, to te cienie są dla ciebie stworzone. Ich połyskującą powłokę widać z daleka, a przy tym można w nich nawet pływać. To połączenie idealne na lato.